O nás

Zjistěte více

O nás
1992
1993
2002 až současnost
1990

Vznik firmy

Firma vznikla v r. 1992 nejdříve jako obchodní zastoupení, formou kanceláře, v rámci druhé největší rakouské firmy na dodávky stájových technologií Brunnthaller GmbH Co.KG.

Tato firma s dlouholetou tradicí ve výrobě a prodeji stájových technologií a technologického zařízení zejména pro farmy v Rakousku a v Německu, tak vytvořila podmínky pro realizaci svých obchodních záměrů v ČR a SR.

1990

Založení
Brunnthaller - CS s.r.o.

Se zvyšujícím se počtem partnerů z řad zákazníků význam firmy na českém trhu postupně narůstal a zvyšoval se i počet partnerů z řad výrobců a dodavatelů jak tuzemských, tak zahraničních. Česká filiálka mateřské firmy se tak stávala stále více samostatnou jednotkou.

V roce 1993 byla založena Brunnthaller – CS s. r. o. jako dceřiná jednotka mateřské firmy. V roce 1998-99 byla ukončena činnost mateřské firmy v Rakousku a dceřiná společnost se stala zcela samostatnou českou firmou. Vzhledem k tradici byla ponechána původní značka i logo firmy.

1990

Samostatná rodinná česká firma

V roce 2002 byla odkoupena všechna práva na značku a majetek z rakouských rukou a firma se stala rodinnou českou firmou.

V současné době firma zabezpečuje pro své zákazníky komplexní služby v oblasti realizace technologických linek pro mechanizaci prací v živočišné výrobě.

Ale nejen pro tradiční obory, kterými jsou farmy pro chov skotu a prasat, ale také zařízení a vybavení pro stáje koní, drůbežárny a v několika případech i zařízení a vybavení potravinářských, krmivářských a zpracovatelských závodů jako jsou dopravníky a dopravní cesty nebo vzduchotechnika.

Špičková zahraniční technologie.

Firma disponuje vlastní projekcí a základní výrobou, zároveň spolupracuje s renomovanými projekčními kancelářemi v Pardubicích a Třebíči. Servisní a logistické služby umožňují poskytovat zákazníkům pomoc nepřetržitě dle jejich potřeb. Technologické a technické skupiny pracovníků zajišťují skloubení tuzemských výrobků se špičkovými komponenty dováženými od renomovaných výrobců z Francie, Dánska, Holandska a Německa.

Realizujeme po celé ČR,
exportujeme i do Evropy.

Firma exportuje zejména do Rakouska, Německa, Slovinska, Maďarska a Slovenska. Od roku 2006 byly zahájeny dodávky do Ruské federace a nově se firma pokouší proniknout na trh Litvy a Ukrajiny.

Prohlédněte si naše produkty

Hledáte řešení na míru?Kontaktujte nás.

+420 466 955 399

Volejte Po–Pá: 8:00–16:00

Kontaktování

Zavolejte nám a sdělte nám svou poptávku.

Cenová nabídka

Do detailu s vámi zkonzultujeme poptávku a seznámíme vás s cenovou nabídkou.

Projekce technologie

Po společné dohodě vám na míru zhotovíme návrh technologických celků.

Výroba a montáž

Postaráme se o výrobudodávku všech komponent a provedeme montáž technologií.