Kariéra

Zjistěte více

Kariéra

Kariéra

Aktuální nabízené pozice

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB

Náplň práce:

Jako Projektant budete mít na starosti projekci objektů pro živočišnou výrobu a kejdová hospodářství. Čeká Vás těsná spolupráce s technology v oblasti návrhů stájových technologií a také dohled nad realizací jednotlivých zakázek. Budete zpracovávat DUR, DSP a prováděcí projekty staveb. Součástí je dále základní jednání s výrobci a dodavateli moderních technologických celků.

Jedná se o velice zajímavou práci v prostředí robotizace  a automatizace technologických celků pro živočišnou výrobu. Dlouhodobě spolupracujeme s předními světovými výrobci technologií a aplikujeme je do našeho prostředí.

Co požadujeme:

  • Řidičské oprávnění min. B
  • Organizační schopnosti, loajalitu, spolehlivost
  • AutoCAD, ovládání 3D výhodou
  • Anglický jazyk výhodou

Co nabízíme:

  • Nadstandardní platové podmínky
  • 25 dnů dovolené
  • Služební automobil, NTB, telefon, zázemí projekční kanceláře
  • Příspěvek na stravování
  • Společné akce
  • Stabilní zaměstnání
  • Přátelsky kolektiv

Pokud Vás nabídka na Projektanta zaujala, vyplňte prosím kontaktní formulář na našem webu.

Více informací

Zaujala vás některá z nabízených pozic?Kontaktujte nás.

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

+420 466 955 399

Volejte Po–Pá: 8:00–16:00

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.